wersja angielska witryny wersja niemiecka witryny


O firmie

Firma „Hydros” istnieje nieprzerwanie od 1990 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w modernizacji i remontach obiektów użyteczności publicznej, kompleksowym wykonawstwie sieci i instalacji sanitarnych oraz pracach wykończeniowych.

Nieustannie zdobywamy doświadczenie niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów. Naszym atutem przy realizacji zleceń jest odpowiedni sprzęt, środki transportowe i przeszkoleni pracownicy, stosujący nowoczesne technologie. Korzystamy z materiałów renomowanych producentów. Współpracujemy również z projektantami branży sanitarnej i budowlanej.

Posiadamy doświadczenie wykonawcze w pracach w czynnych obiektach. Prowadzimy także usługi konserwacyjne dla placówek oświatowych i spółdzielni mieszkaniowych.

Jakość naszych usług została potwierdzona uzyskaniem w roku 2006 certyfikatu ISO 9001:2000, udzielonego przez DEKRA Intertek Certification GmbH.

Dla naszych kontrahentów stajemy się sprawdzonym i w pełni wiarygodnym partnerem, o czym świadczą otrzymywane listy referencyjne.GÓRA


Copyright © 2008   Created by Bolesław Michalski